Manufacturer No:SRFW082-100
Manufacturer:Antenova
Type:2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee
Description:Antennas Flexible PCB antenna for Wi-Fi/Bluetooth/Zigbee band: 2.4-2.5 GHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Antenova |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | 2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee |
| Product: | PCB Antennas |
| Minimum Frequency: | 2.4 GHz |
| Maximum Frequency: | 2.5 GHz |
| Number of Bands: | 1 Band |
| Length: | 30 mm |
| Width: | 6 mm |
| Height: | 0.15 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Antenova |
| Cable Length: | 100 mm |
| other: | 200 |
| Subcategory: | Antennas |
HOT
XBRR-24Z8CM
Brand:DIGI

ESP32-S3FN8
Brand:Espressif Systems

ANT-W63-FPC2-M4-100
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

DBA6171C1-BSMAM
Brand:TE Connectivity

MGM240LA22UIF2R
Brand:Silicon Labs

FXC.46.52.0075X.A.dg
Brand:Taoglas

TFM.110A
Brand:Taoglas

ESP32-C6-WROOM-1-N4
Brand:Espressif Systems

CFSA69594P-B30D43F
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas
453-00145C
Brand:Laird Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






