Manufacturer No:TFX257.A
Manufacturer:Taoglas
Type:2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee
Description:Antennas Flexible Transparent Wi-Fi Antenna
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Taoglas |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | 2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee |
| Product: | Indoor Antennas |
| Minimum Frequency: | 2.4 GHz |
| Maximum Frequency: | 7.125 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 2 W |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Number of Bands: | 3 Band |
| Termination Style: | Connector |
| Length: | 32 mm |
| Height: | 114 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Taoglas |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Polarization: | Linear |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Antennas |
HOT
ANT-GNFPC-SHL1100UF
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

453-00140R
Brand:Laird Connectivity

ESP32-S3FN8
Brand:Espressif Systems
453-00170C
Brand:Laird Connectivity

ANT-W63-FPC2-M4-100
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

CFSA69594P-30D43F
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

MAX-M10S-00B
Brand:u-blox

CFSA69594P-B30NF
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

PDD61606C-200SMAM
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

XBRR-24Z8RM
Brand:DIGI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






