Manufacturer No:MIA-M10Q-00B
Manufacturer:u-blox
Type:GPS Modules
Description:GNSS / GPS Modules u-blox M10 GNSS System-in-Package ROM TCXO SAW LNA 1.8/3V 4.5 x 4.5 mm S-LGA 53 1000pcs/reel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | u-blox |
| Product Category: | GNSS / GPS Modules |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Min: | 1.76 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Interface Type: | I2C UART |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | u-blox |
| Dimensions: | 4.5 mm x 4.5 mm x 1 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | GPS Modules |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Wireless & RF Modules |
HOT
453-00068C
Brand:Laird Connectivity

DBA6171C3-BSMAM
Brand:TE Connectivity

MGM240PA22VNA3
Brand:Silicon Labs

BGM240PA32VNA3R
Brand:Silicon Labs

SRF3W077-100
Brand:Antenova

MGM240LD22VIF2
Brand:Silicon Labs

L000320-03
Brand:TE Connectivity

BGM240PA32VNN3R
Brand:Silicon Labs

JODY-W354-00A
Brand:u-blox

ANT-W63WS6-IPW1-RPS
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






