Manufacturer No:M2-JODY-W263-10C
Manufacturer:u-blox
Type:Multiprotocol Modules
Description:Multiprotocol Modules M.2 card with JODY-W263 single package
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | u-blox |
| Product Category: | Multiprotocol Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | JODY-W2 |
| Frequency: | 2.4 GHz 5 GHz |
| Output Power: | 16 dBm 19 dBm |
| Interface Type: | GPIO UART |
| Supply Voltage - Min: | 3.2 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 30 mm x 22 mm x 3.21 mm |
| Protocol - WiFi - 802.11: | 802.11 a/b/g/n |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | u-blox |
| Data Rate: | 54 Mb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product: | Multi-Radio Modules |
| Product Type: | Multiprotocol Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Wireless & RF Modules |
HOT
LPTNGPDCG600/71DMN
Brand:Pulse Electronics

XBRR-24Z8RM
Brand:DIGI
JODY-W263-00A
Brand:u-blox

453-00139C
Brand:Laird Connectivity

LARA-L6004D-00B
Brand:u-blox

217853-1000
Brand:Molex
453-00148R
Brand:Laird Connectivity

MGM240LA22UIF2R
Brand:Silicon Labs

ANT-W63WS6-IPW1-RPS
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

ANT-5GW-FPC-LH100M4
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






