Manufacturer No:58312-1039
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4005
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 6 in x 1.4 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOTRAA2100404GLG#MD0
Brand:Renesas / Intersil

58303-1601
Brand:CCS

CS-POWEREVER-01
Brand:Lambda Nu

STWLC68JRF
Brand:STMicroelectronics

2433950000
Brand:Weidmuller

MPM3690GBF-30A-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

MM04
Brand:Apex Microtechnology
58315-1042
Brand:CCS

2157
Brand:Tinkerforge

STWLC38JR
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






