Manufacturer No:CS-CIRCUITSETUP-02
Manufacturer:Crowd Supply
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Circuit Setup -Energy Meter Kit w/ AC Transformer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Crowd Supply |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Meters |
| Output Voltage: | 3.3 V |
| Output Current: | 500 mA |
| Brand: | Crowd Supply |
| Dimensions: | 100 mm x 60 mm x 25 mm |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | Circuit Setup |
| Unit Weight: | 1.826 lbs |
HOT
U160
Brand:M5Stack

FHW4UPDB
Brand:Intel

58312-1041
Brand:CCS

1296467
Brand:Phoenix Contact
2502520000
Brand:Weidmuller

MEZS7-SharedPowerbank
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
FAN251015GEVB
Brand:onsemi

58312-1354
Brand:CCS

178021801
Brand:Wurth Elektronik

DFR0946
Brand:DFRobot
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






