Manufacturer No:410-294-A
Manufacturer:Digilent
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Power Bricks 5V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Digilent |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Supplies |
| Input Voltage Max: | 5.5 V |
| Output Voltage: | 5 V |
| Output Current: | - 200 mA 250 mA |
| Brand: | Digilent |
| Input Voltage Min: | 4.5 V |
| Output Power: | 2.2 W |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Series: | PowerBRICK |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 0.211644 oz |
HOT
TPSM82913RDUR-ET
Brand:Texas Instruments
USB-PWR
Brand:Olimex Ltd.

M002
Brand:M5Stack

SWITCHING-3TERM-5V
Brand:Gravitech

M025-B
Brand:M5Stack

T001
Brand:M5Stack
TPSM63602V5RDHR
Brand:Texas Instruments

DFR0852
Brand:DFRobot
SIC967EVB-A
Brand:Vishay / Siliconix
2502520000
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






