Manufacturer No:58312-1355
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Rackmount RIGrunner 4005i
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 19 in x 2 in x 5 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
416040010-3
Brand:Digital View

410-294-B
Brand:Digilent

58303-1601
Brand:CCS

CS-CIRCUITSETUP-05
Brand:Crowd Supply

SHJWD200WE230
Brand:Carlo Gavazzi

DFR0849
Brand:DFRobot

STWLC38JR
Brand:STMicroelectronics

VMUS0AV10XSFX01
Brand:Carlo Gavazzi

58312-1039
Brand:CCS
TPSM63603V3RDHR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






