Manufacturer No:PRFE21000026
Manufacturer:Olmatic
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules UPS module for all Asus tinker models
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Olmatic |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Evaluation Kits |
| Output Voltage: | 5 V |
| Output Current: | 3.5 A |
| Brand: | Olmatic |
| Dimensions: | 65 mm x 56.5 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Series: | S.USV tinker |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | S.USV |
| Unit Weight: | 5.842338 oz |
HOT
TPSM63603RDHR
Brand:Texas Instruments

CS-CIRCUITSETUP-05
Brand:Crowd Supply

VMUS0AV10XSFX01
Brand:Carlo Gavazzi
2502520000
Brand:Weidmuller

CRD25DA12N-FMC
Brand:Wolfspeed

TPSM82913RDUR-ET
Brand:Texas Instruments

DFR0929
Brand:DFRobot

58312-1355
Brand:CCS

PRFE21000108
Brand:Olmatic

SHJWD200WEBLS230
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






