Manufacturer No:PRFE21000109
Manufacturer:Olmatic
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules S.USV industrial
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Olmatic |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 48 V |
| Output Voltage: | 5 V |
| Output Current: | 5 A |
| Brand: | Olmatic |
| Dimensions: | 65 mm x 56.5 mm x 9 mm |
| Input Voltage Min: | 7 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
2433950000
Brand:Weidmuller

58305-1033
Brand:CCS

173011235
Brand:Wurth Elektronik
31M-300-0
Brand:Bussmann / Eaton

MPM3824CGPA-Z
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

VMUS0AV10XSFX01
Brand:Carlo Gavazzi

CS-POWEREVER-02
Brand:Lambda Nu

DFR0831
Brand:DFRobot

58404-1673
Brand:CCS
SIC951EVB-A
Brand:Vishay / Siliconix
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






