Manufacturer No:410-293-A
Manufacturer:Digilent
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Power Bricks 12V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Digilent |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Supplies |
| Input Voltage Max: | 5.5 V |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 100 mA |
| Brand: | Digilent |
| Input Voltage Min: | 4.5 V |
| Output Power: | 2.2 W |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Series: | PowerBRICK |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 0.211644 oz |
HOT
MPM3695GMQ-10-0022
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

178010601
Brand:Wurth Elektronik

DFR0929
Brand:DFRobot

M025-B
Brand:M5Stack
FAN251015GEVB
Brand:onsemi

VMUSAV10XSFX
Brand:Carlo Gavazzi

FUPPDBHC2
Brand:Intel

MPM54504GBS-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

CS-CIRCUITSETUP-05
Brand:Crowd Supply

PRFE21000109
Brand:Olmatic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






