Manufacturer No:MEZS7-1ALinearCharger
Manufacturer:Monolithic Power Systems (MPS)
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules MP26029 Solution Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Monolithic Power Systems (MPS) |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Battery Chargers |
| Input Voltage Max: | 5.5 V |
| Output Voltage: | 4.2 V |
| Output Current: | 1 A |
| Brand: | Monolithic Power Systems (MPS) |
| Dimensions: | 6.35 cm x 6.35 cm x 0.16 cm |
| Input Voltage Min: | 4.35 V |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
MIOE-PWR2-00A1E
Brand:Advantech
15306-5-1-3
Brand:Bussmann / Eaton

BB-WSK-HAC-2
Brand:Advantech

Z63000Z2910Z01Z83
Brand:EPCOS / TDK

MPM3695GRF-25-0022
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

TPSM8D6B24MOWR
Brand:Texas Instruments

58513-1381
Brand:CCS

TPSM63606SRDLR
Brand:Texas Instruments

416040010-3
Brand:Digital View

HV-IBSS-USB
Brand:Vishay
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






