Manufacturer No:MEZS7-1SSAPowerbank
Manufacturer:Monolithic Power Systems (MPS)
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules MP2632 Solution Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Monolithic Power Systems (MPS) |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Battery Chargers |
| Input Voltage Max: | 6 V |
| Output Current: | 3 A |
| Brand: | Monolithic Power Systems (MPS) |
| Dimensions: | 7.16 cm x 1.8 cm x 0.16 cm |
| Input Voltage Min: | 4.55 V |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
MM04
Brand:Apex Microtechnology

MPM3690GBF-30A-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

CRD25DA12N-FMC
Brand:Wolfspeed

173011235
Brand:Wurth Elektronik
15304-5-2-4
Brand:Bussmann / Eaton
2030906-2
Brand:TE Connectivity
TPSM63602V5RDHR
Brand:Texas Instruments
58315-1043
Brand:CCS

PRFE21000026
Brand:Olmatic

TPSM8D6B24MOWR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






