Manufacturer No:58312-1353
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4005i
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 8 in x 1.5 in x 5 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
BB-WSK-HAC-2
Brand:Advantech

PRFE21000108
Brand:Olmatic

STWLC88JR
Brand:STMicroelectronics

58312-1041
Brand:CCS

2156
Brand:Tinkerforge

MPM54504GBS-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
TPSM63603V5RDHR
Brand:Texas Instruments

TPSM63603RDHR
Brand:Texas Instruments

MPM3824CGPA-Z
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

PRFE21000109
Brand:Olmatic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






