Manufacturer No:58307-1035
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4008
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 9 in x 1.4 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 1.501 lbs |
HOT2030906-2
Brand:TE Connectivity

DFR0946
Brand:DFRobot

M025-B
Brand:M5Stack
15304-5-2-4
Brand:Bussmann / Eaton

173011235
Brand:Wurth Elektronik
58315-1042
Brand:CCS
RAA2100404GLG#MD0
Brand:Renesas / Intersil

MEZS7-SharedPowerbank
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

CS-CIRCUITSETUP-01
Brand:Crowd Supply

58312-1441
Brand:CCS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






