Manufacturer No:58312-1354
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4005i w/ Wi-Fi
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 9.5 in x 1.5 in x 5 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
VMUS0AV10XSFX
Brand:Carlo Gavazzi

MPM3824CGPA-P
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

M035
Brand:M5Stack

MPM3690GBF-50B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

STWLC88JR
Brand:STMicroelectronics

MEZS7-1ALinearCharger
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
TPSM63603V5RDHR
Brand:Texas Instruments

2433950000
Brand:Weidmuller

VMUS0AV10XSFX01
Brand:Carlo Gavazzi

SHJWEM16A115
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






