Manufacturer No:58403-1047
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules 30A Fuse Cable
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 18 V |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 5.25 in x 1.65 in x 3.875 in |
| Input Voltage Min: | 10 V |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
178021801
Brand:Wurth Elektronik

416040010-3
Brand:Digital View

TPSM82913RDUR-ET
Brand:Texas Instruments

2156
Brand:Tinkerforge

MPM3690GBF-30A-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

58301-1028
Brand:CCS

STWLC88JR
Brand:STMicroelectronics
TPSM63602V3RDHR
Brand:Texas Instruments
TPSM63603SRDHR
Brand:Texas Instruments
TPSM63603V5RDHR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






