Manufacturer No:416040010-3
Manufacturer:Digital View
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules INVERTER INTERFACE BOARD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Digital View |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Inverters |
| Input Voltage Max: | 12 V |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 8 A |
| Brand: | Digital View |
| Dimensions: | 91.5 mm x 40 mm x 14 mm |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
58403-1046
Brand:CCS

TPSM63603RDHR
Brand:Texas Instruments
TPSM83100SIUR
Brand:Texas Instruments
USB-PWR
Brand:Olimex Ltd.

58513-1381
Brand:CCS

178010601
Brand:Wurth Elektronik
15304-5-2-4
Brand:Bussmann / Eaton

SHJWEM16A230
Brand:Carlo Gavazzi

FSR1670PDB
Brand:Intel

CS-CIRCBR-DX-01
Brand:Crowd Supply
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






