Manufacturer No:58315-1043
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4004 USB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 6 in x 1.4 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
58313-1561
Brand:CCS

178010601
Brand:Wurth Elektronik

PRFE21000031
Brand:Olmatic

TPSM82913RDUR-ET
Brand:Texas Instruments

58303-1601
Brand:CCS

58312-1441
Brand:CCS

M039-V11
Brand:M5Stack

1238130000
Brand:Weidmuller

2165
Brand:Tinkerforge

CS-POWEREVER-01
Brand:Lambda Nu
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






