Manufacturer No:58301-1029
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 8012
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 80 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 1.4 in x 11.75 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
BB-WSK-NRG-2
Brand:Advantech

CS-POWEREVER-01
Brand:Lambda Nu

MAXM17626AMB+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

CS-CIRCUITSETUP-05
Brand:Crowd Supply

58404-1673
Brand:CCS
31M-300-0
Brand:Bussmann / Eaton

2166
Brand:Tinkerforge

416040010-3
Brand:Digital View

VMUS0AV10XSFX
Brand:Carlo Gavazzi
TLVM13620RDHR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






