Manufacturer No:58513-1577
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules DC-to-GO Battery Box w/RR4007U & Super PWRgate
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 18 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 276 mm x 171 mm x 251 mm |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
FIT0870
Brand:DFRobot

CS-CIRCUITSETUP-05
Brand:Crowd Supply
TPSM63603SRDHR
Brand:Texas Instruments

178030601
Brand:Wurth Elektronik
15306-5-1-3
Brand:Bussmann / Eaton
58312-1040
Brand:CCS

Z63000Z2910Z01Z83
Brand:EPCOS / TDK
FAN251015GEVB
Brand:onsemi

58301-1029
Brand:CCS

410-294-A
Brand:Digilent
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






