Manufacturer No:410-293-B
Manufacturer:Digilent
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Power Bricks 9V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Digilent |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Supplies |
| Input Voltage Max: | 5.5 V |
| Output Voltage: | 9 V |
| Output Current: | 130 mA |
| Brand: | Digilent |
| Input Voltage Min: | 4.5 V |
| Output Power: | 2.2 W |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Series: | PowerBRICK |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 0.211644 oz |
HOT
SHJWD200WEWLS230
Brand:Carlo Gavazzi

MM04
Brand:Apex Microtechnology
USB-PWR
Brand:Olimex Ltd.

FIT0870
Brand:DFRobot

MEZS7-SolarCharger
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

178011801
Brand:Wurth Elektronik
TPSM63602V3RDHR
Brand:Texas Instruments

410-294-A
Brand:Digilent
FAN251015GEVB
Brand:onsemi

FHW4UPDB
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






