Manufacturer No:58312-1441
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4005i - 24V Positive
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 30 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Input Voltage Min: | 10 V |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
58403-1047
Brand:CCS

CS-POWEREVER-01
Brand:Lambda Nu

58301-1029
Brand:CCS

VMUS0AV10XSFX01
Brand:Carlo Gavazzi

MPM3690GBF-30B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

410-293-B
Brand:Digilent

MEZS7-1SSAPowerbank
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
15306-5-1-3
Brand:Bussmann / Eaton
103990564
Brand:Seeed Studio

58312-1355
Brand:CCS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






