Manufacturer No:4Discovery-50
Manufacturer:4D Systems
Type:Display Modules
Description:Display Modules Wall Mountable Intelligent Display Module designed for Home and Building Automation Applications - RS485
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | 4D Systems |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | Discovery |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 480 x 854 |
| Interface Type: | RS-485 |
| Brand: | 4D Systems |
| Dimensions: | 139.4 mm x 76.2 mm x 24.8 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Current: | 545 mA |
| Operating Supply Voltage: | 5 V 12 V |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
uLCD-32PTU-NWT
Brand:4D Systems

ELI70-CR
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

FPM-215W-P4AE
Brand:Advantech

IDS-3212R-60XGA1E
Brand:Advantech

IDK-1119R-35SXA1E
Brand:Advantech

gen4-FT812-50T
Brand:4D Systems

FPM-3191G-R3BE
Brand:Advantech

gen4-IoD-32T
Brand:4D Systems

IDK-2108N-K2SVA2E
Brand:Advantech

000288
Brand:Soldered
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






