Manufacturer No:IDS-3221WG-25FHA1E
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 21.5" FHD Panel Mount Monitor 250nits no touch combo USB/RS232 interface 0 50 ? VGA/DVI interface
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | IDS-3221W |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | LCD Monitor |
| Diagonal: | 21.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1920 x 1080 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 685 mm x 160 mm x 495 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 45 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
MIKROE-3920
Brand:Mikroe

96KVM-H17V8U-US
Brand:Advantech

FPM-817S-R6AE
Brand:Advantech

FPM-212-R9AE
Brand:Advantech
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

PIM537
Brand:Pimoroni

FPM-3121G-R3BE
Brand:Advantech

IDK-1115R-50XGA1
Brand:Advantech

gen4-uLCD-43DCT
Brand:4D Systems

gen4-uLCD-43D
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






