Manufacturer No:CleO50A
Manufacturer:Bridgetek
Type:Display Modules
Description:Display Modules CleO Display Module Smart 5.0 TFT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bridgetek |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | CleO |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Interface Type: | CAN I2C USB |
| Brand: | Bridgetek |
| Dimensions: | 142 mm x 99 mm x 17.8 mm |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 11.312595 oz |
HOT
P6151PR-AC-U-V3
Brand:Axiomtek

7INCH_HDMI_LCD-PK
Brand:UDOO

gen4-uLCD-43DCT
Brand:4D Systems
ELI43-CR
Brand:Future Designs Inc. (FDI)
892GFC
Brand:Xenarc

20-101-0537
Brand:DIGI

IDK-1115R-50XGA1
Brand:Advantech

96KVM-H17V8U-US
Brand:Advantech

IDS-3219R-35SXA1E
Brand:Advantech

FPM-221W-P4AE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






