Manufacturer No:20-101-0535
Manufacturer:DIGI
Type:Display Modules
Description:Display Modules OP7200 Touchscreen
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DIGI |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Brand: | DIGI |
| Dimensions: | 144 mm x 112 mm x 43 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 65 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 40 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 1.515 lbs |
HOT
gen4-FT813-43CTP
Brand:4D Systems

IDS-3212R-60XGA1E
Brand:Advantech

96KVM-H17V8U-UK
Brand:Advantech

IDK-2121WR-K2FHA2E
Brand:Advantech
MK-070R
Brand:Amulet Technologies
MIKROE-241
Brand:Mikroe

MIKROE-3509
Brand:Mikroe

MIKROE-4174
Brand:Mikroe

IDS-3219R-35SXA1E
Brand:Advantech

4Discovery-50
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






