Manufacturer No:FPM-221W-P4AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 21.5" Full HD Ind. Monitor w/ PCAP tou
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| Series: | FPM-221W |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Touchscreen |
| Diagonal: | 21.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1920 x 1080 |
| Interface Type: | USB |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 558.4 mm x 349.8 mm x 56.2 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Voltage: | 100 VAC to 240 VAC |
| Product Type: | Display Modules |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 17.097 lbs |
HOT
1029CNH
Brand:Xenarc

UEZGUI-1788-70WVT-BA
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

gen4-FT812-43T
Brand:4D Systems

FPM-3121G-R3BE
Brand:Advantech

MIKROE-4174
Brand:Mikroe

MIKROE-3857
Brand:Mikroe

IDK-2112R-K2SVA2E
Brand:Advantech

FPM-215W-P4AE
Brand:Advantech

IDS-3110R-40SVA1E
Brand:Advantech

000287
Brand:Soldered
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






