Manufacturer No:20-101-0497
Manufacturer:DIGI
Type:Display Modules
Description:Display Modules OP6810
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DIGI |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Interface Type: | RS-232 RS-485 |
| Brand: | DIGI |
| Dimensions: | 111 mm x 91 mm x 33 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 36 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 4.574639 oz |
HOT
IDS-3215ER-25XGA1E
Brand:Advantech

IDS-3117N-35SXA1E
Brand:Advantech

4175801XX-3
Brand:Digital View

MIKROE-3857
Brand:Mikroe

96KVM-H17V8U-UK
Brand:Advantech

102110551
Brand:Seeed Studio

gen4-4DCAPE-70CT-CLB
Brand:4D Systems

MIKROE-5071
Brand:Mikroe

IDK-1110WP-50XGA1E
Brand:Advantech

20-101-0497
Brand:DIGI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






