Manufacturer No:FPM-7151W-P3AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 15.6" Industrail Monitor with PCT touch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | FPM-7151W |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 15.6 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1366 x 768 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 419.7 mm x 269 mm x 47.7 mm |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 14.881 lbs |
HOT
IDS-3117EN-25SXA1E
Brand:Advantech

IDK-2108N-K2SVA2E
Brand:Advantech

MIKROE-4721
Brand:Mikroe

gen4-uLCD-70D-SB
Brand:4D Systems

102110551
Brand:Seeed Studio

000287
Brand:Soldered

FPM-212-R9AE
Brand:Advantech

MK-AOB3202405N
Brand:Amulet Technologies
MK-070R
Brand:Amulet Technologies

IDS-3215R-40XGA1E
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






