Manufacturer No:CMC-5044TF-A
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones Microphones
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 2.2 Ohms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 44 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 6 mm |
| Depth: | 5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Frequency: | 20 kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.010582 oz |
HOT
SPW0690LM4H-1
Brand:Knowles

CMM-3729AB-38308-TR
Brand:CUI Devices

WP-23501-000
Brand:Knowles

IM69D120V01XTSA1
Brand:Infineon Technologies

INMP510ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense

EK-23024-C36
Brand:Knowles

FB-BW-30335-000
Brand:Knowles
MM20-33639-000
Brand:Knowles

KAS-700-0154
Brand:Knowles

CMC-4013-2-SMT-TR
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






