Manufacturer No:CMR-2747PB-A
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones Microphones
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| Directional Properties: | Noise Cancelling |
| Impedance: | 2.2 Ohms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 47 db |
| Termination Style: | Solder Pin |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 6 mm |
| Depth: | 2.7 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Frequency: | 20 kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.012699 oz |
HOT
IM69D130V01XTSA1
Brand:Infineon Technologies

CMC-4012-40P
Brand:CUI Devices

BJ-28411-000
Brand:Knowles

CMC-9745-130T
Brand:CUI Devices

NR-25994-000
Brand:Knowles

CMC-6015-42P
Brand:CUI Devices

ICS-40300
Brand:TDK InvenSense

BJ-28471-000
Brand:Knowles

CMM-2718AB-383161-TR
Brand:CUI Devices

ICS-52000
Brand:TDK InvenSense
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






