Manufacturer No:SPW0878LR5H-1
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones 65dB 15Hz 2.7V 3.1x2.5x0.96
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 380 Ohms |
| Current Rating: | 5 mA |
| Sensitivity: | - 43 dBA/Pa |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Length: | 3.1 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Depth: | 0.96 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2.3 V to 3.6 V |
| Brand: | Knowles |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | SPW |
| other: | 5700 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMC-4015-25L100
Brand:CUI Devices

CMC-4012-40P
Brand:CUI Devices

CMA-6542TF-K
Brand:CUI Devices

KAS-700-0147
Brand:Knowles

CMC-4013-2-SMT-TR
Brand:CUI Devices
1007079-1
Brand:Measurement Specialties

CMEJ-0415-42-LP
Brand:CUI Devices

MMICT4076-00-908
Brand:TDK InvenSense

CMEJ-4618-38-L040
Brand:CUI Devices

FB-BW-30335-000
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






