Manufacturer No:NR-25994-000
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones 4.0 X 5.59 X 2.28MM -49 SENS JA/JK PORT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Noise Cancelling |
| Impedance: | 4.4 kOhms |
| Current Rating: | 50 uA |
| Sensitivity: | - 49 dBA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| IP Rating: | - |
| Length: | 5.56 mm |
| Width: | 3.99 mm |
| Depth: | 2.26 mm |
| Operating Supply Voltage: | 10 V |
| Brand: | Knowles |
| Frequency: | 4 kHz |
| Length - in: | 0.219 in |
| Length - mm: | 5.56 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | NR |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Width - in: | 0.157 in |
| Width - mm: | 3.99 mm |
HOT
CMI-5247TF-K
Brand:CUI Devices

ICS-40300
Brand:TDK InvenSense

CMM-3722AT-42116-TR
Brand:CUI Devices

SPG08P4HM4H-1
Brand:Knowles

SPW2430HR5H-B
Brand:Knowles

CMEJ-4618-42-L120
Brand:CUI Devices

CMA-4544PF-W
Brand:CUI Devices

INMP510ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense

EM-24346-C36
Brand:Knowles
SPK0641HT4H-1
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






