Manufacturer No:KAS-700-0147
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones Mics on Flex 2 Pack SPH0690LM4H-1 EVEREST Bottom Port PDM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Sensitivity: | - 35 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Length: | 25 mm |
| Width: | 4.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.65 V to 3.6 V |
| Brand: | Knowles |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | KAS |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Part # Aliases: | EVEREST |
HOT
EA-21842-C36
Brand:Knowles

INMP621ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense

MP23DB02MMTR
Brand:STMicroelectronics

CMC-4012-40P
Brand:CUI Devices

DFG-30445-000
Brand:Knowles

CME-1538-100LB
Brand:CUI Devices

SPH6611LR5H-1
Brand:Knowles

CMM-3722AT-42116-TR
Brand:CUI Devices

CMA-6542TF-K
Brand:CUI Devices

FG-23629-D65
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






