Manufacturer No:KAS-700-0145
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones Mics on Flex 2 Pack SPK0641HT4H RAMIS-B Top Port PDM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Sensitivity: | - 26 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Length: | 4 mm |
| Width: | 3 mm |
| Depth: | 1.1 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.6 V to 3.6 V |
| Brand: | Knowles |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | KAS |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
MMICT5818-00-012
Brand:TDK InvenSense

ICS-43434
Brand:TDK InvenSense

SPW0442HR5H-1
Brand:Knowles

SPW0690LM4H-1
Brand:Knowles

EK-23028-C36
Brand:Knowles

IM69D120V01XTSA1
Brand:Infineon Technologies

BJ-28411-000
Brand:Knowles

CMEJ-4618-42-L177
Brand:CUI Devices

ICS-40300
Brand:TDK InvenSense

SPU0414HR5H-SB
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






