Manufacturer No:CMA-4544PF-W
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones Microphones
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 2.2 kOhms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 44 dB |
| Termination Style: | Solder Pin |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 9.7 mm |
| Depth: | 4.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Frequency: | 20 kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.028219 oz |
HOT
CMC-5044TF-A
Brand:CUI Devices

CMM-2718AB-383161-TR
Brand:CUI Devices

SPV0142LR5H-1-8
Brand:Knowles

SPG08P4HM4H-1
Brand:Knowles

CMC-6015-42P
Brand:CUI Devices

MP34DT06JTR
Brand:STMicroelectronics

MMICT3903-00-012
Brand:TDK InvenSense

CMM-3722AT-42116-TR
Brand:CUI Devices

CMC-6010-42L100
Brand:CUI Devices
1007079-1
Brand:Measurement Specialties
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






