Manufacturer No:MR-23333-000
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones Waterproof Speaker
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Impedance: | 21 Ohms |
| Termination Style: | Wire Lead |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 22.12 mm |
| Length: | 9.3 mm |
| Depth: | 9.3 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.3 V |
| Brand: | Knowles |
| Frequency: | 3.5 kHz |
| Length - in: | 0.366 in |
| Length - mm: | 9.3 mm |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | MR |
| Sound Pressure Level: | 117 dBA |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.802306 oz |
HOT
MP23DB01HPTR
Brand:STMicroelectronics

IMP23ABSUTR
Brand:STMicroelectronics

KAS-700-0147
Brand:Knowles

SPW0690LM4H-1
Brand:Knowles

CMC-3015-44L100
Brand:CUI Devices

MMICT5919-00-012
Brand:TDK InvenSense

SPV0142LR5H-1-8
Brand:Knowles

CMA-4544PF-W
Brand:CUI Devices

CMM-2718AB-383161-TR
Brand:CUI Devices

MMICT5818-00-012
Brand:TDK InvenSense
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






