Manufacturer No:WISE-2410-NB
Manufacturer:Advantech
Type:Multiple Function Sensor Modules
Description:Multiple Function Sensor Modules Smart Vibration Sensor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Multiple Function Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | LoRaWAN Wireless Vibration Sensors |
| Type: | loT Sensor |
| Interface Type: | Micro-B USB |
| Operating Supply Voltage: | 3.6 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Application: | Industrial Automation |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 42 mm x 40.2 mm x 84.7 mm |
| For Use With: | US 902 MHz to 928 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Mounting Style: | Stud Mount |
| Product Type: | Multiple Function Sensor Modules |
| Series: | WISE-2410 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Unit Weight: | 1.058 lbs |
HOT
101020952
Brand:Seeed Studio

2864273
Brand:Phoenix Contact

TB-LM-LXL-915
Brand:Terabee

SEN0366
Brand:DFRobot

TRDU5
Brand:Amphenol SGX Sensortech

TR-EVO-MINI-I2C
Brand:Terabee

RIOT-002A
Brand:Nisshinbo

ETM-RES05C-EEH4EE
Brand:Advantech

TR-EVO-MINI-USB
Brand:Terabee

114090021
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






