Manufacturer No:RBS301-DWS-US
Manufacturer:MultiTech
Type:
Description:Proximity Sensors LoRaWAN Door/Window Sensor for Indoor Use (1 Pk)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MultiTech |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| Sensing Method: | Magnetic |
| Mounting Style: | Wall Mount |
| Brand: | MultiTech |
| Description/Function: | Door/Window Sensors |
| Height: | 0.75 in |
| Length: | 2.81 in |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Sensors |
| Width: | 1.46 in |
HOT
E4C-DS30
Brand:Omron Automation and Safety

E2EW-QX12C118-M1
Brand:Omron Automation and Safety

SI1153-AB00-GMR
Brand:Silicon Labs

ICF18L45F08B2IO
Brand:Carlo Gavazzi

CA30CLN25CP
Brand:Carlo Gavazzi

VL53L4CDV0DH/1
Brand:STMicroelectronics

PL-001L-N
Brand:KEMET

SEN0311
Brand:DFRobot

E2C-ED02-F
Brand:Omron Automation and Safety

E2E-X2D1-N 5M
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






