Manufacturer No:E2EW-X22B1T30-M1
Manufacturer:Omron
Type:Proximity Sensors
Description:Proximity Sensors M30;4x;PNP;NO;COM3;M12
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| Sensing Method: | Inductive |
| Sensing Distance: | 22 mm |
| Mounting Style: | Flush |
| Output Configuration: | PNP Open Collector |
| Barrel Size: | M30 |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Maximum Frequency: | 2 Hz |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Current: | 30 mA |
| Operating Supply Voltage: | 10 V to 30 V |
| Product Type: | Proximity Sensors |
| Series: | E2EW |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 30 V |
| Supply Voltage - Min: | 10 V |
| Part # Aliases: | E2EWX22B1T30M1 |
HOT
SX9330ICSTRT
Brand:Semtech

VCNL4030X01-GS08
Brand:Vishay Semiconductors

E4C-DS30
Brand:Omron Automation and Safety

E2B-M12KN08-M1-B1
Brand:Omron Automation and Safety

59025-1-S-05-A
Brand:Littelfuse

ICF18L45N14B2IO
Brand:Carlo Gavazzi

LGRTB3CA01-000
Brand:Honeywell

59105-1-T-00-0
Brand:Littelfuse

59085-040
Brand:Littelfuse

VCNL3040
Brand:Vishay Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






