Manufacturer No:58307-1124
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4008 - 48V Negative
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 48 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 9 in x 1.5 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
58307-1037
Brand:CCS
15306-5-1-3
Brand:Bussmann / Eaton
TPSM63603V5RDHR
Brand:Texas Instruments

58403-1046
Brand:CCS
RAA2100404GLG#MD0
Brand:Renesas / Intersil

58312-1354
Brand:CCS

58404-1673
Brand:CCS

MEZS7-1ALinearCharger
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

VMUS0AV10XSFX
Brand:Carlo Gavazzi

MPM3824CGPA-Z
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






