Manufacturer No:58305-1033
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4012
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 11.75 in x 1.4 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
MM04
Brand:Apex Microtechnology

CS-CIRCUITSETUP-02
Brand:Crowd Supply

SHJWD200WE230
Brand:Carlo Gavazzi

VMUS0AV10XSFX01
Brand:Carlo Gavazzi
RAA2100404GLG#MD0
Brand:Renesas / Intersil

DFR0849
Brand:DFRobot

416040010-3
Brand:Digital View

cs-lifepo-02
Brand:Silicognition

BB-WSK-HAC-2
Brand:Advantech

Z63000Z2910Z01Z83
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






