Manufacturer No:58402-1045
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules PWRguard PLUS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 15 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 4.5 in x 1.25 in x 2.75 in |
| Input Voltage Min: | 11 V |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
BB-WSK-NRG-2
Brand:Advantech

178010601
Brand:Wurth Elektronik

M035
Brand:M5Stack
FAN251015GEVB
Brand:onsemi

DFR0929
Brand:DFRobot
31M-300-0
Brand:Bussmann / Eaton

MPM3690GBF-20B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

SHJWD200WEBLS230
Brand:Carlo Gavazzi

PRFE21000109
Brand:Olmatic

2157
Brand:Tinkerforge
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






