Manufacturer No:TMCM-1270-CANOPEN
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Motor Drives
Description:Motor Drives Stepper Motor Driver Single Axis CAN 1.2A 12-24V TMCL Firmware Housing
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Motor Drives |
| RoHS: | Details |
| Motor Drive Type: | Stepper Motor Drive |
| Operating Supply Voltage: | 6 V to 26 V |
| Current Rating: | 1.2 A |
| Number of Phases: | 2 Phase |
| Series: | TMCM-1270 |
| Brand: | ADI Trinamic |
| Product Type: | Motor Drives |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Part # Aliases: | 10-0304 |
| Unit Weight: | 1.093493 oz |
HOT
FIT0774
Brand:DFRobot

900-00005
Brand:Parallax

QSH5718-56-28-126
Brand:ADI Trinamic

NEMA11-13-01D-AMT112S
Brand:CUI Devices

QSH2818-51-07-012-8k
Brand:ADI Trinamic

902-0124-000
Brand:ROBOTIS

QSH6018-86-28-310-10k
Brand:ADI Trinamic
R88M-K3K030C-S2
Brand:Omron Automation and Safety

QSH6018-86-28-310
Brand:ADI Trinamic

902-0156-000
Brand:ROBOTIS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






