Manufacturer No:902-0088-001
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors PM54-060-S250-R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| Voltage Rating: | 24 V |
| Length: | 126 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Series: | Dynamixel-P |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Actuator |
| Unit Weight: | 1.883 lbs |
HOT
R88M-GP20030H-BOS2
Brand:Omron Automation and Safety

PD86-3-1260-TMCL
Brand:ADI Trinamic

ATS480D88Y
Brand:Schneider Electric

PD57-2-1161
Brand:ADI Trinamic

QSH8618-96-55-700
Brand:ADI Trinamic

PD42-1-1243-IOLINK
Brand:ADI Trinamic

R88M-GP20030L-OS2
Brand:Omron Automation and Safety

QBL4208-61-04-013
Brand:ADI Trinamic

TMCM-1180-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic

QSH4218-51-10-049
Brand:ADI Trinamic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






