Manufacturer No:902-0133-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors XM540-W270-R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| RoHS: | Details |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 58.5 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 steps / rev |
| Series: | Dynamixel-XM |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Networked Actuator |
| Unit Weight: | 5.816394 oz |
HOT
QSH5718-76-28-189
Brand:ADI Trinamic

TMCM-1140-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic

R88M-GP20030H-OS2
Brand:Omron Automation and Safety

QSH5718-76-28-189-10k
Brand:ADI Trinamic

ATS480D75Y
Brand:Schneider Electric

902-0156-000
Brand:ROBOTIS

902-0135-000
Brand:ROBOTIS

902-0097-000
Brand:ROBOTIS

TMCM-1230-TMCL
Brand:ADI Trinamic

QSH8618-96-55-700
Brand:ADI Trinamic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






