Manufacturer No:902-0095-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors MX-28AR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 50.6 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 steps / rev |
| Series: | MX |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Actuator |
| Unit Weight: | 2.716448 oz |
HOT
ATS480C11Y
Brand:Schneider Electric

RSGD6085GGVX310C
Brand:Carlo Gavazzi

DRV8231DDAR
Brand:Texas Instruments

1201695
Brand:Phoenix Contact

TMCM-1230-CANopen
Brand:ADI Trinamic

R88M-GP20030T-S2
Brand:Omron Automation and Safety

TMCM-1140-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic

902-0118-000
Brand:ROBOTIS
R88M-G10030L-OS2
Brand:Omron Automation and Safety

QSH2818-51-07-012
Brand:ADI Trinamic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






