Manufacturer No:SDSDQAB-032G-1
Manufacturer:SanDisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 32GB UHS Class 4 MicroSD Card WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | SDSDQAB |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | 1Znm |
| Memory Size: | 32 GB |
| Sustained Write: | 5 MB/s |
| Sustained Read: | 20 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I 50 |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 120 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.320000 oz |
HOT
MTSD1T5ANC8MS-1WT
Brand:Micron

SDSDAD-016G
Brand:SanDisk

DECFX-C12DD1KCAQFW
Brand:Innodisk

MTA9ASF1G72PZ-2G9E1
Brand:Micron
DS1411-S09#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS1961S-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SFSD1024N1AS1TO-I-DF-221-STD
Brand:Swissbit

SDSDAF3-008G-XI
Brand:SanDisk

DS9092L+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDCIT2/64GB
Brand:Kingston
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






