Manufacturer No:SG9CF4GHYDAI
Manufacturer:SMART Modular Technologies
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards Compact Flash 4GB SLC -40to85C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SMART Modular Technologies |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Product: | Compact Flash Cards |
| NAND Flash Technology: | SLC |
| Memory Size: | 4 GB |
| Sustained Write: | 27 MB/s |
| Sustained Read: | 55 MB/s |
| Interface Type: | CF 5.0 |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 42.8 mm x 36.4 mm x 3.3 mm |
| Active Mode Current: | 200 mA |
| Brand: | SMART Modular Technologies |
| Length: | 36.4 mm |
| Product Type: | Memory Cards |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Thickness: | 3.3 mm |
| Width: | 42.8 mm |
HOT
SFSD2048N1AS1TO-I-QG-221-STD
Brand:Swissbit

DECFC-08GYA2AC2DB
Brand:Innodisk

CAT2A016GKHBWA00EAA0
Brand:TDK

DECFX-C12DD1KCAQFW
Brand:Innodisk

SDSDQED-032G-XI
Brand:SanDisk

SDSDQAD-016G
Brand:SanDisk

SDSDQAF4-032G-I
Brand:SanDisk

SDSDQED-016G-XI
Brand:SanDisk

SFSD032GL1AM1MT-I-6F-21P-STD
Brand:Swissbit

SFSD512GL1AM1MT-I-8H-211-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






